Slide background
Git
NAKLİYE, KONAKLAMA VE MONTAJ FİYATLARIMIZA DAHİLDİR.

Prefabrik Ev

Prefabrik Ev

Prefabrik Evler

Prefabrik konutlar kısa sürede kurulumu ve uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Prefabrik konutlar bahar aylarından başlayarak yaz mevsiminde talep artışı görmektedir. Fakat prefabrik binaları betonarme binalar ile kıyaslamamız mümkün değildir prefabrik binayı çok rahat bir şekilde kış aylarında da yaptırmanız mümkündür prefabrik bir binanın temel blokaj betonu hazırlandıktan sonra 3- 5 gün içerisinde Türkoğlu prefabrik tarafından yapımı ileri kabada eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir. Anahtar teslimi talepleriniz doğrultusunda 30-45 gün içerisinde tamamlanıyor ve sizlere prefabrik yapınızda konforu yaşamanın lükslüğü kalıyor. Prefabrik binalarda seçeneklerimiz geniş bir yelpazede müşterilerimize sunulmakla birlikte ,müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kısa sürede modern ve her ihtiyaca uygun tasarımlar hazırlanabilmektedir.Prefabrik binalar deprem yönetmenliğine uygun ve yüksek izolasyon değerlerine sahip malzemeler kullanılarak üretim ve montajı konusunda uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Prefabrik Ofis

Prefabrik Ofisler

Şantiye alanlarında kullanılan prefabrik ofisler betonarme binaya göre %90 daha fazla rağbet görmektedir. Çünkü en büyük sebeplerinden bir tanesi sökülüp tekrar başka bir şantiyeye montaj yapılabilir olmasıdır. Prefabrik ofisler yerinden kaldırılmadan bulunduğu alanda farklı amaçlarda kullanılabilirler. Örneğin: Market –güvenlik binası –Bakıcı evi v.b şekilde.

Prefabrik Okul

Prefabrik Ana Okulları

Prefabrik anaokulları milli eğitim müdürlükleri ve hayırseverler tarafından güvenli ,uzun ömürlü ve deprem evi olmalarından dolayı en çok tercih edilen yapılardır. Prefabrik anaokulları milli eğitim bakanlığının ihtiyaçlarına göre dizayn edilebildiği gibi Türkoğlu prefabrik olarak yerleşim planı ile ilgili detaylı olarak müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Prefabrik anaokulu yapılarınızı ileri kabada işlem yaptırabileceğiniz gibi temel dahil anahtar teslim inşa etmek te mümkün. Gelecek nesillere güvenli ve deprem kaygısı olmayan binalar bırakmak TÜRKOĞLU prefabrik ailesi olarak bizler içinde onur kaynağı olacaktır. Bu vesile ile bugünün sevimlisi ve yarınımızın umudu olan miniklere okul öncesi hayatlarına hoş geldin diyor ve okul hayatlarında başarılar diliyoruz.

Prefabrik Kafeterya & Büfe & Kantin

Prefabrik Kafeterya

Türkoğlu prefabrik kafeterya binalarında yüksek kalitede ürün ve malzeme kullanarak modern tasarımlarda prefabrik kafeterya binalarını kısa sürede teslim edebilme kapasitesine ve iş gücüne sahip lider bir kuruluştur.

Prefabrik Kütüphane

Prefabrik Kütüphane

 

Prefabrik Muhtarlık

Prefabrik Muhtarlık & Zabıta

 

Prefabrik evler hakkında merak ettiğiniz birşeyler mi var?

Birçok alanda çok amaçlı olarak kullanılan prefabrik evlerin çok daha dayanıklı ve bu süreninde tahmini 200 yıldan daha fazla olduğunu biliyormuydunuz.

 

Türkoğlu Prefabrik Olarak Sizin İçin Çalışıyoruz

Sizlere Daha iyi destek verebilmek için bizimle telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
prefabrik ev fiyatları,prefabrik ev fiyatları,prefabrik evler,2.el prefabrik,prefabrik villa,prefabrik ev modelleri,prefabrik yapı,vefa prefabrik,prefabrik nedir,prefabrik ev fiyatları 2015,en ucuz prefabrik ev fiyatları,2 el prefabrik ev fiyatları,dubleks prefabrik ev fiyatları,ikinci el prefabrik ev fiyatları,ahşap prefabrik ev fiyatları,prefabrik ev modelleri,prefabrik ev fiyatları 2014,prefabrik evler fiyatları ve modelleri,2.el prefabrik evler,prefabrik evler fiyat listesi,prefabrik evler fiyatları göster,çelik konstrüksiyon prefabrik evler,prefabrik evler fiyatları,prefabrik evler nasıl,ucuz prefabrik evler,2.el prefabrik sahibinden,2.el prefabrik fiyatları,2.el prefabrik fabrika fiyatları,2.el prefabrik ev fiyatları ankara,2.el konteyner,2.el prefabrik ev fiyatları adapazarı,2.el prefabrik işyeri,2.el prefabrik ev fiyatları kocaeli,prefabrik villa fiyatları 2015,prefabrik villa fiyatları ve modelleri,prefabrik villa iç görünüm,prefabrik villa fiyatları 2014,prefabrik ev fiyatları,prefabrik villa iç dizayn,prefabrik villa modelleri,çelik villa,prefabrik nedir vikipedi,prefabrik ev nedir,prefabrik ne demek,prefabrik ne deme,prefabrik kelime anlamı,prefabrik kelime anlami,prefabrik yapı vikipedi,prefabrik anlamı,vefa prefabrik fiyatları,prefabrik ev fiyatları,vefa prefabrik iş ilanları,villa yapı,prefabrik villa, prefabrik sultanbeyli,prefabrik yapı fiyatları,prefabrik ev,prefabrik yapı nedir,prefabrik yapı firmaları,prefabrik yapı elemanları,çelik yapı,prefabrik yapı merkezi,prefabrik yapı malzemeleri,prefabrik ev modelleri iç görünümü,prefabrik ev,fiyatları,en ucuz prefabrik ev fiyatları,çelik prefabrik ev modelleri fiyatları,prefabrik ev modelleri ve fiyatları 2014,prefabrik ev modelleri ve planları,dubleks prefabrik ev modelleri,prefabrik ev modelleri ve içi