0232 871 54 88

     Haberler    

20.05.2013
Neden Çelik veya prefabrik Yapı Kullanmalıyım

Türkiye bir deprem ülkesidir. Depremlerde can ve mal kayıplarının en az olduğu yapılar çelik yapılardır. Çelik yapılar ön üretimli olduğu için , projenizi her an görüp denetleyebilirsiniz. Prefabrik ve Çelik konutlar Depreme dayanıklı olması sebebiyle can ve mal güvenliğiniz güvence altındadır.

20.05.2013
TÜRKOĞLU Prefabrik Olarak Amaç ve Hedefimiz?

Amacımız ,müşterilerimize daima daha yenilikçi fikirler ve isteğe uyarlanmış çözümler ile tam kapasitemizi değerlendirerek yaşam ve çalışma alanlarındaki konfor ve kaliteyi arttırmaktır. Türkoğlu ltd.şti olarak hedefimiz bölgemizde marka olmak ,markamızı geliştirip herkesin bildiği tanıdığı ve özenerek baktığı bir isim yaratmaktır.

20.05.2013
535 m2 PREFABRİK SOSYAL TESİS 19 GÜN İÇERİSİNDE TESLİM EDİLDİ.

Türkoğlu Prefabrik olarak 20.07.2011 tarihinde katıldığımız Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ihale edilmiş olan 535 m2 Prefabrik Bina alımı işi Türkoğlu Prefabrik olarak uhdemizde kalmıştır. 535 m2 kapalı alana sahip Prefabrik tesisin içerisinde idari ofis, VİP odaları ,Soyunma odaları,Hakem odaları ve Revir odası bulunan Prefabrik bina 19 gün içerisinde ve 10 personelimiz ile temel hariç anahtar teslimi olarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmiştir.

06.06.2014
YUKARIKIIZILCA PREFABRİK ANAOKULU AÇILIŞ TÖRENİ

İzmir’li hayırseverler Muhsin ve Dilek Emirsoy çifti, İzmir Kemalpaşa Yukarıkızılca Orta okulu bahçesine 80 metrekarelik prefabrik anaokulu yaptırdı. Prefabrik anaokulu içerisinde sınıf, mutfak, oyun ve dinlenme odasıyla tuvalet bulunmaktadır. Prefabrik binanın yapımı anahtar teslimi bir şekildeTÜRKOĞLU prefabrik olarak tarafımızca eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır.

06.06.2014
19.İZMİR YAPI FUARINDA TEK PREFABRİK FİRMASI OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTAYIZ.

TÜRKOĞLU prefabrik ailesi olarak İzmir Yapı Fuarı’nda yoğun ilgi görmenin teşekkürünü bir borç ve herkesi stant dımızda ağırlamaktan onur duyduğumuzu belirtmek isteriz. 19.Yapı Fuarı TURKEYBUILD İzmir 03 Ekim – 06 Ekim 2013 tarihinde gerçekleştirildi.

06.06.2014
WEB SİTEMİZ YENİLENDİ

Türkoğlu Prefabrik Web sitesini yenileyerek modern bir görünüme kavuşturdu. Ekran üst bölümde yer alan ürün bulucu kısmı ile Prefabrik yapılar – Çelik Yapılar – Prefabrik Planları – Merak Edilenler v.s bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

06.06.2014
BETOPAN AVANTAJLARI

Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.Prefabrik yapılar için idealdir.Suda şişmez küflenmez nemden etkilenmez.Plastik değildir.Böceklenme yapmaz. Alev almaz.

06.06.2014
Ev İşini Şansa Bırakmayın?

Deprem kuşağında olan ülkemizde prefabrik evlerin yüksek kalitede üretilmesi için gelişmiş ülkelerin kullandığı yapı teknolojisi ile üretim yapıyoruz.

06.06.2014
PREFABRİK EV FİYATLARI

Prefabrik ev yaptırmak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettikleri konuların başında prefabrik evlerin fiyatları gelmektedir. Fakat fiyat konusundan önce prefabrik yaptırmak isteyen müşterilerimizin araştırması gereken daha önemli konular bulunmaktadır. Öncelikle tek bir firmayla görüşerek karar vermemeniz. Birden fazla firmayla görüşülmeli ve yapılarda kullanılan ürünler hakkında bilgiler alınmalıdır.

06.06.2014
BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

Her yıl Pazar ağını genişleten TÜRKOĞLU Prefabrik Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam etmektedir. TÜRKOĞLU prefabrik Bayilik avantajları diye söze başlamak istiyorum Kazanç sadece maddi kaygı ile düşünülürse ,gelip geçici olan bu maddi dünyada yeni nesillere bırakacağımız sadece maddi kazanımlarımız olacaktır onlarda gün gelecek ve tükenecektir.

06.06.2014
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Kurtuluş Savaşı ile tarihte eşine az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiş; yaşanılan tüm sıkıntılara rağmen inanç ve karalılıkla kazanılan bu zafer ,milletimize Cumhuriyeti armağan etmiştir. Cumhuriyet ; esarete boyun eğmeyip, vatan uğruna verdiği milli mücadelede ,hiçbir millete nasip olmayan kahramanlık destanları yazan milletimizin, dünya milletleri arasındaki şerefli yerinin bir sembolüdür. Bu vesile ile tüm milletimizin 29 ekim Cumhuriyet bayramı kutlu olsun.

Prefabrik Meta İç Dış Ticaret A.ş

Burhanettin Çalbörü

Erdoğan Ketme

Hasan Kaplan

İbrahim Balta

Levent Gülenay

Ödemiş Bademli Belediyesi

Prefabrik Ali Toprak

Özel Proje Kaptan

Özel Proje Meta Dış Ticaret

Özel Proje Muğla Dağpınar

Özel Proje Muğla Dokuzçam

Özel Proje Mehmet Demirtaş

TP - 0732

TP - 814

Özel Proje Hasan Kaplan

Örnek Bina iki katlı

ERCAN GÜMÜŞÇEVİREN

İbrahim Ekim

YAŞAR YILMAZ

DABAKLAR İNŞ.

Prefabik ev Fikri Özel

Prefabrik ev Mehmet Uysal

Prefabrik Ev Rıdvan Güler

Prefabrik Kafeterya Eyüp Karagöz

Prefabrik Yeşil yurt Cami Mescit

Prefabrik ev Murat Vahapoğlu

Prefabrik Salih li Müftülük

Prefabrik Ev Emrah Coskun

Prefabrik ev Sebahattin Öztürk

İkinci El Konteyner İzmir

Prefabrik Nedir ?

Prefabrik kelimesi prefabrike asil anlamini tasimaktadir. Türkçeye ingilizceden geçen prefabrik kelimesi, pre yani ön anlaminda ve sonrasinda fabric yani yapi anlaminda birlestirilerek prefabric anlamini kazanmistir. Kisalarak ingilizcede prefab, uzun olaraksa prefabricate, prefabricated, prefabrication olmak üzere çesitli anlamlar kazanmistir.

http://blogsiteslist.com